Technologie

Voicetel: Pandemia to czas voicebotów

Dostawca botów konwersacyjnych staje się spółką VEE. To jeden z elementów strategii, którą wdrożono na lata 2019-2022.

Dawid Wójcicki, prezes Voicetela

Foto: materiały prasowe

– Obsługujemy korporacje, chcemy za dwa lata zaoferować także usługę dla klienta indywidualnego, która pozwoli załatwić wszystko jednym telefonem do asystenta głosowego, z którym będzie można rozmawiać o rachunkach, wizytach w przychodni czy zakupie nowej polisy OC. Chcemy stać się operatorem, który będzie oferował swoim klientom bezpłatnego asystenta wirtualnego – tłumaczy Dawid Wójcicki, prezes i założyciel Voicetela.

I dodaje, że pojawiają się sygnały, że ludziom coraz bardziej podoba się praca zdalna. Prawdopodobnie w długim okresie mniej efektywni pracownicy wrócą do biur, a bardziej wydajni pozostaną w domu. Trwa kontynuacja trendu, który rozpoczął się w czasie pandemii. Firmy na stałe przekonały się, że trzeba mieć kanały dla klientów, które są niezależne od braków pracowników.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: e-prenumerata Parkietu 2 kwartały w cenie 1
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera: Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.