REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Marek Tymiński. CI Games prezentuje nowego „Snipera”

Trailer „SGW: Contracts” został bardzo dobrze przyjęty. Z racji wysokiej jakości mógłby on promować równie dobrze grę AAA – twierdzi Marek Tymiński, prezes CI Games.

Marek Tymiński, prezes CI Games

Foto: materiały prasowe

Jakie są pierwsze komentarze i reakcje mediów, dotyczące „SGW: Contracts"?

Marek Tymiński: Ewidentnie widać, że nowe, istotne elementy gry w tym całkowicie nowy system Rivals, maski, z których korzysta główny bohater oraz przede wszystkim to, że gra pozwala na wielokrotne przechodzenie kontraktów na różne sposoby, co wydłuża czas z nią spędzony, przypada do gustu i utwierdza nas, że podjęliśmy właściwe decyzje co do kreacji nowej części serii.

Jak ocenia pan przyjęcie trailera promującego grę i pierwsze recenzje?

Trailer został bardzo dobrze przyjęty. Z racji na wysoką jakość mógłby on promować równie dobrze grę AAA, a przecież gra ukaże się w średniej cenie czyli 39,99 euro/usd. Cieszy nas też fakt, że pierwszy materiał pokazujący gameplay na największym zachodnim portalu IGN rozszedł się szeroko w świat za pomocą wielu międzynarodowych mediów, w tym i polskich. Zdecydowana większość dziennikarzy wypowiada się ciepło o grze i daje jej kredyt zaufania w rozumieniu, że „Sniper Ghost Warrior: Contracts" ma poważne szanse stać się mocnym tytułem AA.

Jaki jest odbiór gier „Roki" i" Eldest Souls"? Czy możecie powiedzieć coś więcej na ich temat?

Jak pewnie cześć osób już wie, „Roki" tworzone jest przez bardzo doświadczony zespół i już wcześniej ukazywały się bardzo pozytywne zapowiedzi tej gry. Natomiast „Eldest Souls" jest dziełem młodego studia, jest to ich pierwsza gra. Po ostatnich kilku dniach możemy powiedzieć, że zarówno jej trailer jak i sama gra przekonuje do siebie tych, którym ją pokazujemy.

Jakie są plany CI Games na najbliższe miesiące jeśli chodzi o nowe produkcje?

Po targach E3 dokładnie przeanalizujemy w pełni feedback od dziennikarzy i partnerów oraz podejmiemy kluczowe decyzje co do tego, gdzie skierujemy główny ciężar dotyczący dalszego poprawiania i udoskonalania naszych gier. Mamy jeszcze kilka miesięcy do premiery naszej największej gry czyli kolejnej części „Snajpera", więc jestem spokojny co do wprowadzenia niezbędnych poprawek i o odpowiednią jakość samej gry w dniu premiery.

Jak oceniacie zakończoną emisję? Czy są chętni do obejmowania akcji? Czy spółka pozyska zakładaną kwotę?

Na dzień dzisiejszy mogę jedynie powiedzieć, że jestem zadowolony z przebiegu emisji. Więcej informacji będziemy podawać w ciągu najbliższych dni.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA