REKLAMA
REKLAMA

Chemia

Selena FM: Rośnie znaczenie prac badawczo-rozwojowych

Selena FM, globalny producent i dystrybutor wyrobów chemii budowlanej, spodziewa się w tym roku stabilizacji sytuacji na rynku budowlanym, zarówno pod względem cen surowców, jak i potencjału wzrostu sprzedaży na kluczowych rynkach.

Według Krzysztofa Domareckiego, prezesa Seleny FM, wzrost zysków za I półrocze jest dobrym prognostykiem na kolejne kwartały.

Foto: materiały prasowe

Chodzi zwłaszcza o sprzedaż w USA, Hiszpanii i innych krajach Europy Zachodniej oraz w Polsce i Chinach. Zarząd liczy też na poprawę sytuacji w Rosji.

Ponadto zakłada dalsze zwiększanie przychodów ze sprzedaży produktów innowacyjnych. Na ten obszar działalności kładzie zresztą szczególnie duży nacisk. Niedawno grupa kapitałowa zakończyła dużą inwestycję, w której wyniku została oddana do użytku nowa siedziba centrum badawczo-rozwojowego Selena Labs zlokalizowana w Dzierżoniowie.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA