Technologie

11 bit studios: Zmiana prezesa

O ponad 2 proc. spadał w środę po południu kurs 11 bit studios. Rano podało ono informację o roszadach w zarządzie: rada nadzorcza przyjęła rezygnację prezesa Grzegorza Miechowskiego i powołała go na stanowisko członka zarządu. Szefem studia został natomiast inny przedstawiciel zarządu Przemysław Marszał.
Foto: Fotorzepa, Krzysztof Skłodowski

Miechowski przekonuje, że zmiana wyjdzie spółce na dobre. Dodaje, że Marszał zajmie się strategicznym planowaniem oraz innowacjami. Natomiast Miechowski ma się skoncentrować na tematach operacyjno-finansowych, administracyjnych i marketingu. Deklaruje, że nie zamierza rozstawać się ze spółką – również pod kątem kapitałowym. Dla inwestorów to istotna informacja, bo Miechowski jest znaczącym akcjonariuszem giełdowej spółki.

11 bit studios ma ambitne plany, chce dalej zwiększać zatrudnienie i dywersyfikować portfel gier – własnych i z wydawnictwa. KMK

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Nowa Prenumerata już w sprzedaży, poznaj pakiet korzyści!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.