Technologie

All in! Games: Tegoroczne wyniki powinny być rekordowe

W KNF jest prospekt emisyjny All in! Games, ale nie jest on związany z nową emisją.

Piotr Żygadło, prezes All in! Games.

Foto: materiały prasowe

Dotyczy wprowadzenia do obrotu już istniejących akcji serii G i H, związanych z finalizacją fuzji z Setantą. Obecnie kapitalizacja All in! Games wynosi ponad 400 mln zł. W środę akcje lekko drożały do 6,9 zł. Na rynek trafiła informacja, że All In! Games zawarło z ARP Games list intencyjny w sprawie utworzenia nowego podmiotu, który ma skomercjalizować gry ARP Games stworzone w latach 2016–2020.

W ciągu kilku najbliższych tygodni giełdowe studio zamierza ogłosić nową strategię. – Jesteśmy w trakcie dopracowywania szczegółów – mówi prezes All in! Games Piotr Żygadło. Jednym z elementów strategii jest zawiązanie nowych spółek zależnych: Iron Bird Creations i Happy Little Moments. Ta pierwsza będzie prowadzić prace nad nową grą. Jest planowana na konsole obecnej i nowej generacji na rok 2022. W kolejnym etapie zespół łącznie liczący około 20 osób będzie tworzył nowe prototypy i wspierał już wydaną grę poprzez dodatki i aktualizacje. Z kolei Happy Little Moments ma być studiem, którego gry i aplikacje pozwolą dotrzeć do nowych użytkowników głównie poprzez platformę Nintendo Switch i przez to będą promować inne tytuły All in! Games.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: e-prenumerata Parkietu 2 kwartały w cenie 1
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera: Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.