REKLAMA
REKLAMA

Ludzie rynku

Zarabianie na funduszach nieruchomości

WYWIAD | RADOSŁAW ŚWIĄTKOWSKI z prezesem REINO Capital rozmawia Adam Roguski
Foto: Archiwum, t. boniecki

REINO Capital buduje holding nieruchomości, ale nie chcecie być drugim Warimpexem czy GTC, czyli posiadać bezpośrednio portfela aktywów. Jak będzie wyglądać wasz biznes?

Jako holding giełdowy będziemy robić to samo, co REINO robiło do tej pory w oparciu o FIZ-y, tylko na znacznie większą skalę. Nasza strategia zakłada tworzenie funduszy, do których będą zapraszani inwestorzy, oraz zarabianie na zarządzaniu tymi funduszami oraz na obsłudze spółek operacyjnych (to generalny wykonawca, deweloper, podmioty zajmujące się zarządzaniem i utrzymaniem nieruchomości), co pozwoli na wypłacanie dywidend naszym akcjonariuszom.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA