Handel i konsumpcja

CCC: Rynek pozna strategię 25 listopada

Akcje obuwniczej grupy CCC z Polkowic rozwijającej się także w segmencie handlu detalicznego odzieżą przez ostatnich 30 dni straciły ponad 11 proc. To więcej niż WIG-odzież (minus 6,5 proc.), w którym – obok LPP – firma założona przez Dariusza Miłka jest jedną z głównych składowych.
Foto: materiały prasowe

Inwestorzy mogą się przygotowywać na napływ nowych informacji ze spółki. W przyszłym tygodniu – 24 listopada – poda finalne wyniki za III kwartał. Wstępne są już znane. Ostatnio jednak te ostateczne bywały słabsze.

Wiadomo też od czwartku, że dzień później, czyli 25 listopada, przy okazji omawiania tych danych zarząd zaprezentuje strategię grupy – „Go.25". Ma ona zakładać budowę modowej platformy omnichannel.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup e-prenumeratę Parkietu i poznaj pakiet korzyści!
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.