Akademia inwestycyjna

Domena: wirtualna wizytówka naszego biznesu

Adres powinien łatwo zapadać w pamięć, być prosty i niezbyt długi. Może stać się świetną reklamą i wizytówką przedsiębiorstwa, a także pełnić rolę kanału komunikacji z klientami.
Foto: Adobestock

Proces wyboru i rejestracji domeny, patrząc od strony technicznej, wcale nie jest skomplikowany. Odbywa się w całości przez internet i zajmuje chwilę. Wiąże się też ze stosunkowo niskim kosztem. Warto jednak tę decyzję dobrze przemyśleć, ponieważ trafnie dobrana nazwa ma bardzo duże znaczenie dla przedsiębiorstwa.

Pierwsze kroki w biznesie

O zakupie domeny najlepiej pomyśleć jeszcze przed założeniem działalności. Wiele nazw jest już zajętych. Trzeba więc sprawdzić dostępność wybranej przez nas nazwy, zanim się na nią zdecydujemy.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: kup kwartalną e-prenumeratę, dostaniesz kolejny kwartał gratis!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.