Reklama

Gamescom wraca. Studia ruszają na targi

Do Kolonii wybiera się spora grupa producentów i wydawców z Polski. Większość nie będzie miała własnego stanowiska, ale wysyła swoją reprezentację.
Michał Gembicki, członek zarządu studia Klabater.

Michał Gembicki, członek zarządu studia Klabater.

Foto: Fot. mat. prasowe

Po dwóch pandemicznych latach targi Gamescom wracają w tradycyjnej, stacjonarnej formie. Odbędą się w dniach 24–28 sierpnia.

– Zaprezentujemy grę „Moonshine Inc.”, zapowiemy datę wydania. To początek najbardziej intensywnej fazy promocji gry, która potrwa już bez przerwy aż do samej premiery – zapowiada Michał Gembicki, członek zarządu Klabatera.

Pozostało jeszcze 88% artykułu

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama