Tylko 29zł miesięcznie!
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
JWA, którym zarządza Kamil Stanek, w dniu debiutu na NewConnect zdrożało o ponad 40 proc.
Będą tworzone od podstaw bądź będą rozwinięciem dostępnych na rynku rozwiązań. – Dotychczas realizowane projekty pozwoliły nam na dokonanie bardzo wnikliwej analizy rynku usług IT oraz zapotrzebowania potencjalnych klientów na aplikacje informatyczne i serwisy internetowe – twierdzi prezes Kamil Stanek. Dodaje, że w kręgu zainteresowań spółki jest zarówno tematyka popularno-naukowa, rozrywkowa, jak również rozwiązania przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw.
– Naszą grupę docelową stanowią firmy informatyczne, marketingowe, studia deweloperskie, wydawcy gier oraz firmy zajmujące się prowadzeniem biznesu internetowego – wymienia prezes. Jednocześnie sygnalizuje, że po rozszerzeniu działalności spółki o własne produkty, w tym aplikacje mobilne i serwisy, jej grupą docelową będą też użytkownicy platform mobilnych oraz społeczność internetowa. Obecnie JWA realizuje średnio trzy projekty na kwartał i takie tempo zamierza utrzymać w roku następnym, uzupełniając realizowane prace o kontrakty konsultingowe.
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.