Reklama

Cyfrowy Polsat, Play: Poprzeczki dla liderów

Publikacje wyników za III kwartał dwóch z czterech dużych graczy telekomunikacyjnych już za nami.
Cyfrowy Polsat, Play: Poprzeczki dla liderów

Foto: AdobeStock

W listopadzie dane pokażą dwie firmy najlepiej radzące sobie z niekorzystnymi rynkowymi trendami: dotychczasowy lider pod względem tempa rozwoju, czyli Play Communications oraz telewizyjno-telekomunikacyjna Grupa Cyfrowy Polsat.

Interesujące będą dane Playa, tegorocznego giełdowego debiutanta. A to dlatego, że telekom wszedł na GPW w chwili, gdy jego potencjał wzrostu zaczyna wyhamowywać. Jak pisaliśmy, Play, który przez lata był liderem rankingu przenoszenia numerów, w III kw. br. pozyskał w ten sposób na czysto tylko nieco ponad 5 tys. numerów komórkowych.

Tylko 29zł miesięcznie!

Skorzystaj z promocji i czytaj dalej.

Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama