Ruch T-Mobile jest podobny do tego, jaki dziesięć lat temu wykonał P4, operator sieci Play, wprowadzając taryfy Formuła 4.0 z rozmowami i wiadomościami bez limitu. Bardzo szybko stały się one standardem na polskim rynku. Pionierowi pomogły podnieść średni przychód od abonenta (ARPU). Z czasem telekomy zaczęły rywalizację na pakiety no limit co doprowadziło do wojny cenowej.
Pytanie, czy teraz szybko zobaczymy u konkurencji analogiczne oferty z czterema usługami bez limitu. Jak szybko? Orange Polska, P4 (Play) i Polkomtel odpowiedziały nam w środę, że... „nie zdradzają marketingowych planów".