Technologie

Arena.pl: Kurs mocno w górę

W ostatnim czasie spółka z NewConnect mocno się rozwija i podpisuje kolejne umowy o współpracy. Dzięki temu jej akcje znalazły się w ubiegłym tygodniu na najwyższym poziomie w historii.
Foto: Fotorzepa, Grzegorz Psujek

Arena.pl to właściciel platformy e-commerce o tej samej nazwie. W tym miesiącu spółka podpisała umowę o współpracę z PayPo, polskim fintechem, oferującym wygodną i bezpieczną usługę odroczonych płatności. Również w lipcu Arena.pl rozszerzyła współpracę z PayU, globalnym dostawcą usług finansowych. Na mocy podpisanej umowy kupujący na platformie uzyskają dostęp do kredytów w modelu 0 proc. Z kolei w czerwcu rozpoczęto współpracę z Samito. Twórca technologii dla e-commerce oferowanej w modelu SaaS dostarczy rozwiązania pozwalające sklepom internetowym zwiększyć sprzedaż nawet o 20 proc.

Rozwój Areny.pl powoduje, że kupujący wzięli na celownik walory spółki. W ubiegłym tygodniu notowania osiągnęły historyczny szczyt na poziomie 7,92 zł. W sumie, od początku stycznia akcje zdrożały już o ponad 300 proc., a kapitalizacja przekracza 390 mln zł. dos

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: e-prenumerata Parkietu 2 kwartały w cenie 1
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera: Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.