Technologie

Atende. Zarząd: jeszcze nie wiadomo co z dywidendą

Atende miało udany zeszły rok, a ten również zapowiada się dobrze, ale dużą niewiadomą jest rozwój sytuacji związany z trwającą pandemią.
Foto: materiały prasowe

Obecnie spółka nie widzi znaczącego spowolnienia w branży IT, ale zakłada że – przynajmniej w krótkim terminie – może ono nastąpić. Jednocześnie Atende spodziewa się pozytywnego wpływu ze względu na wzrost zainteresowania przedsiębiorstw i instytucji rozwiązaniami informatycznymi. Już teraz jest on widoczny (m.in. w zakresie sprzętu, oprogramowania i aplikacji do pracy zdalnej).

Atende jest spółką dywidendową i nic w tej kwestii się nie zmienia, ale pytanie o podział ubiegłorocznego zysku zostaje na razie bez odpowiedzi.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: kup kwartalną e-prenumeratę, dostaniesz kolejny kwartał gratis!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.