REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Producenci gier nadal rozgrzewają inwestorów

Duże zmiany kursów i wysokie obroty – taki obraz branży obserwowaliśmy na giełdzie w 2018 r. W tym roku będzie podobnie.
Foto: AFP

W poniedziałek akcje zdecydowanej większości producentów gier notowanych na rynku głównym i na NewConnect traciły na wartości. Mocno pod kreską były m.in. CD Projekt i 11 bit studios. Pozytywnie – szczególnie w pierwszych godzinach sesji – wyróżniały się natomiast akcje CI Games. Po południu kosztowały 1,2 zł, a więc o 40 proc. więcej niż na początku stycznia.

Rynek najwyraźniej dyskontuje już informacje o tym, że w styczniu CI Games zaprezentuje tytuły wydawnicze, które wyda w ramach spółki United Label. Inni giełdowi twórcy gier też szykują nowe informacje.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA