REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Unima 2000 zapowiada dalszy rozwój biznesu

Pod koniec tego roku lub na początku przyszłego spółka opublikuje strategię.
Foto: Archiwum

Od początku roku akcje teleinformatycznej spółki podrożały o 13 proc., czyli o 8 pkt proc. wygrywają z branżowym wskaźnikiem WIG-informatyka.

– Sytuacja w spółce jest dobra, realizujemy założone plany. Widać, że rynek pozytywnie ocenia naszą strategię i jej realizację, czego dowodzi mocny wzrost wyceny – mówi prezes Krzysztof Kniszner. Teraz Unima działa w ramach strategii na lata 2015–2017. – Zapewne pod koniec tego roku lub na początku przyszłego opublikujemy nową strategię, tak by zachować ciągłość i aby inwestorzy widzieli, jakie mamy plany i w którym kierunku chcemy dalej podążać – zapowiada prezes.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Tylko teraz: kwartalna e-prenumerata Parkietu aż 30% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA