Handel i konsumpcja

KSG Agro: W planach na 2021 r. rozwój i inwestycje

Notowany na rynku głównym GPW ukraiński agroholding w planach na ten rok ma m.in. zwiększenie produkcji oraz inwestycje w automatyzację, co poprawi bezpieczeństwo. Akcje KSG Agro zdrożały w tym roku o około 30 proc.

Siergiej Kasjanow, prezes KSG Agro.

Foto: materiały prasowe

Spółka kontynuuje powolny, lecz konsekwentny, marsz w obranym kierunku.

– Zadania na 2021 r. to m.in. odnowienie i odmłodzenie pogłowia, zwiększenie produkcji i kontynuacja integracji pionowej. Budujemy stabilną spółkę, odporną na kryzysy i gotową do ekspansji na krajowym i zewnętrznym rynku – mówi „Parkietowi" Siergiej Kasjanow, prezes KSG Agro.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.