Budownictwo

Rynek infrastruktury poniósł wyniki Unibepu

Grupa stara się o kolejne zlecenia drogowe i okołodrogowe. Z ożywienia w mieszkaniówce korzysta jako deweloper i generalny wykonawca.

Kierowana przez Leszka M. Gołąbieckiego grupa jest mocno zdywersyfikowana pod względem świadczonych usług i obsługiwanych rynków.

Foto: materiały prasowe

Na koniec czerwca wartość portfela zamówień Unibepu wynosiła 1,6 mld zł, z czego po 0,8 mld zł przypadało na II połowę 2020 r. i kolejny rok. Po sześciu miesiącach br. skonsolidowane przychody wyniosły ponad 733 mln zł.

Po siedmiu miesiącach roku produkcja budowlano montażowa była o 0,4 proc. niższa rok do roku i analitycy spodziewają się dalszego hamowania. Jak Unibep postrzega rynkowe perspektywy?

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.