REKLAMA
REKLAMA

Biura maklerskie

Kadrowych zmian w domach maklerskich przybywa

Odchodzi Filip Paszke, dyrektor DM PKO BP. Ruch ten doskonale wpisuje się w trend, który od pewnego czasu panuje wśród pośredników.
Foto: Adobestock

Wojciech Rutkowski (pierwszy z lewej) w 2018 r. rozstał się z CDM Pekao. Również w ubiegłym roku Krzysztof Polak pożegnał się z BM Alior Banku. Adam Jaroszewicz dyrektorem DM mBanku nie jest od końca kwietnia.

Foto: materiały prasowe

Obserwatorzy wydarzeń w branży maklerskiej z pewnością nie mogą narzekać na nudę. Co jakiś czas na rynku dochodzi do zmian kadrowych, które wywołują konsternację. Wydaje się po nich, że nic już bardziej zaskakującego się nie wydarzy. Szybko jednak okazuje się, że niemożliwe nie istnieje.

Wielkie zaskoczenie

Tak w dużym skrócie można opisać sytuację z początku tego tygodnia. Jak dowiedział się „Parkiet" z grupą PKO BP żegna się Filip Paszke. Pełnił tam funkcję dyrektora DM PKO BP, a ostatnio był także szefem bankowości prywatnej.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA