Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Grupa brała udział w konsultacjach dotyczących zagospodarowania nowego multipleksu naziemnej telewizji. Jak ustaliliśmy, zabiegała nawet o spotkanie w tej sprawie w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji.
– Udział treści telewizyjnych w inwestycjach Wirtualnej Polski już jest duży, a będzie jeszcze większy. Ubiegłotygodniowy wieczór wyborczy na WP oglądało blisko 700 tys. Polaków. Przyciągamy coraz więcej budżetów telewizyjnych, interesujemy się więc tym, co się dzieje na tym rynku. Potwierdzamy, że telewizja przyjdzie do nas, ale nie zdradzamy, czy chcielibyśmy wyjść jej naprzeciw – mówi Jacek Świderski, prezes WPH.
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Firmy inwestycyjne będą starały się dogonić tych, którzy są przed nimi, a jednocześnie będą pracowały nad ofertą...
Akcje giganta chmury obliczeniowej Oracle spadły w środę o ponad 10 proc. w handlu posesyjnym po tym, jak przych...
Rok 2026 powinien być dla producentów gier bardziej łaskawy niż kilka poprzednich lat. Eksperci Trigona wytypowa...
Gdy firma ma przełomowy pomysł i szuka finansowania, w Europie otrzyma 5 mln euro, w USA – 70 mln euro. Ale star...
Cel jest taki, żeby Vigo było rosnące, rentowne, żeby przynosiło zyski. Jesteśmy firmą technologiczną, mamy okre...
Kary i zarzuty stawiane operatorowi kablowemu w przeszłości za sposób podnoszenia cen nie poskutkowały. Teraz ur...