Reklama

Medicalgorithmics: Przejęcie w Ameryce stało się faktem

W czwartek akcje producenta PocketECG – urządzenia do zdalnego monitorowania zaburzeń pracy serca – drożały nawet o ponad 28 proc., do 285,95 zł.
Medicalgorithmics: Przejęcie w Ameryce stało się faktem

Foto: GG Parkiet

Rynek z entuzjazmem przyjął wiadomość o zakupie 75 proc. udziałów w spółce Medi-Lynx Monitoring, amerykańskim dystrybutorze PocketECG. Wartość transakcji wyniosła 34,1 mln USD.

– Transakcja przejęcia Medi-Lynx stała się w środę faktem – udziały zostały opłacone i w naszej opinii – w połączeniu z wyrokiem Sądu Apelacyjnego w Teksasie – jest to działanie skuteczne i zgodne z literą prawa. Oczywiście nie możemy wykluczyć, że AMI będzie podejmować dalsze wrogie działania w stosunku do Medicalgorithmics lub Medi-Lynx, w tym działania na drodze sądowej – mówi Marek Dziubiński, prezes i znaczący akcjonariusz Medicalgorithmics.

Tylko 29zł miesięcznie!

Skorzystaj z promocji i czytaj dalej.

Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama