Nadal spokojnie w bok
W Europie w ostatnich minutach kursy nieco się cofnęły. My nadal niewzruszeni wcześniej na wzrost, posągowo trwamy i nie reagujemy na spadek. W Warszawie króluje konsolidacja. Czekamy na dane, jakie się wkrótce pojawią. Pytanie, czy mają one szansę, by coś się zmieniło? Aktywność na rynku nie pozwala na optymizm. U 84-85
Aktualizacja:
19.07.2010 14:34
Publikacja:
19.07.2010 14:34