Reklama

Reino Dywidenda Plus ponowi ofertę z większym portfelem

Spółka jest zdecydowana na drugie podejście do giełdy, kiedy tylko wejdzie w życie ustawa o REIT. Ten czas wykorzysta na zgromadzenie w portfelu większej liczby biurowców.
Reino Dywidenda Plus ponowi ofertę z większym portfelem

Foto: Fotorzepa/Waldemar Kompała

Działająca w formule REIT spółka Reino Dywidenda Plus podtrzymuje kurs na warszawski parkiet. W ubiegłym roku nie udał się plan zebrania do 300 mln zł na zbudowanie portfela nieruchomości biurowych, który miał zapewniać stałe przychody z najmu, dystrybuowane do akcjonariuszy w formie dywidendy.

Nawet pięć biurowców

Pozostało jeszcze 91% artykułu

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama