Technologie

K2 Holding: Klienci i gotówka

27,1 mln zł przychodu, 1,76 mln zł zysku operacyjnego, 3,38 mln zł EBITDA i 1,27 mln zł zysku netto wykazała marketingowo-technologiczna grupa K2 Holding w sprawozdaniu za III kwartał.
Foto: materiały prasowe

Mimo że K2 uprzedziło, że dane kwartalne będą słabsze niż rok temu, i pokazała większość liczb, we wtorek kurs akcji K2 Holding spadał. Gdy przygotowywaliśmy ten materiał do druku, za walor płacono 24 zł, o 3,2 proc. mniej niż pod koniec sesji we wtorek.

Spośród podstawowych danych nowością jest wynik netto. Obniżył się on rok do roku – za sprawą spadku zysku operacyjnego i EBITDA, głównie w segmentach oprogramowania i marketingu – o 22,5 proc.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup e-prenumeratę Parkietu i poznaj pakiet korzyści!
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.