Technologie

Polyslash: Debiut tuż-tuż

27 sierpnia studio Polyslash pojawi się na NewConnect. Zarząd spółki podkreśla, że debiut odbędzie się w ważnym dla niej momencie. Minął ponad rok od ukazania się jej dotychczasowej flagowej produkcji („We. The Revolution"– red.), a w październiku premierę będzie miał nowy tytuł studia „Mech Mechanic Simulator".
Foto: Fotorzepa, Grzegorz Psujek

Dawid Ciślak, prezes studia, oraz spółka PlayWay zdecydowali się sprzedać niewielką część posiadanych akcji wskazanym osobom po cenie wyższej niż emisyjna. Jednocześnie zobowiązali się do niesprzedawania wszystkich pozostałych posiadanych walorów przez 12 miesięcy od dnia debiutu.

Studio tworzy gry na PC, ale poszerza swoje kompetencje.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.