REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Ovid Works: Czekając na premierę

Ovid Works, który w piątek zadebiutował na NewConnect, jest 373. spółką notowaną na tym rynku oraz piątym tegorocznym debiutantem.
Foto: materiały prasowe

Do obrotu wprowadzono istniejące akcje, debiut na giełdzie nie był związany z emisją nowych walorów. Podczas pierwszej sesji popyt znacząco przewyższał podaż. Handel nie mógł ruszyć, a po południu teoretyczny kurs otwarcia wynosił 6 zł, co implikowało niemal 220-proc. zwyżkę kursu.

Ovid Works wydał w 2017 r. grę „Interkosmos", która była pierwszą produkcją VR studia. Została dobrze przyjęta przez graczy. Zebrała 91 proc. pozytywnych recenzji na platformie Steam. W tym roku na rynek trafi kolejna flagowa gra Ovid Works – „Metamorphosis". Ma być wydana jeszcze podczas tych wakacji (12 sierpnia). Jest inspirowana powieściami Franza Kafki, przede wszystkim „Metamorfozą", „Procesem" oraz „Zamkiem". Gracze wcielą się w człowieka, który zmienił się w insekta. Ovid Works pracuje także nad grą „Nemesis: Distress" oraz „Interkosmos 2: Falling Star". Obie będą miały premiery w 2021 r.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA