Technologie

7Levels 5 czerwca debiutuje na NewConnect

Producent gier 5 czerwca pojawi się na NewConnect. Jak poradzą sobie notowania podczas pierwszej sesji?
Foto: materiały prasowe

To będzie dwudziesty reprezentant tej branży na warszawskim parkiecie, z czego siedmiu jest notowanych na rynku głównym, a trzynastu na NewConnect. 7Levels będzie 405. spółką notowaną na NewConnect oraz 5. debiutem na tym rynku w 2018 r. To krakowski developer, specjalizujący się w tworzeniu gier na konsole Nintendo. Ma za sobą pierwszą premierę gry („Castle of Heart") na Nintendo Switch i już zapowiedział kolejną na 2019 r. - Mamy nadzieję, że nasze akcje będą atrakcyjne nie tylko dla fanów Nintendo, ale także wśród rzeszy inwestorów, którzy obserwują światowy sukces konsoli Nintendo Switch. Cieszymy się, że po miesiącach pracy znajdziemy się w gronie spółek notowanych na giełdzie. Z naszej strony zapewniamy, że robimy wszystko, żeby nasze akcje okazały się dobrą okazją do pomnożenia środków - deklaruje, cytowany w komunikacie Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels. „Castle of Heart" trafił do sprzedaży pod koniec marca w cenie 14,99 EUR/USD.

- Obowiązuje nas umowa o poufności z Nintendo ale mogę zdradzić, że dotychczasowa sprzedaż kształtuje się na zadowalającym poziomie, a pierwsza duża aktualizacja z ubiegłego tygodnia spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem przez społeczność graczy, o czym mogą świadczyć liczne pozytywne komentarze. Gra zadebiutowała dotychczas na dwóch z trzech docelowych rynków. Z niecierpliwością oczekujemy wyznaczenia daty premiery Castle of Heart na rynku azjatyckim w tym w Japonii, gdzie rzesza fanów Nintendo jest ogromna. Mamy nadzieję, że stanie się tak w ciągu najbliższych miesięcy - podkreśla Król.

Rezultaty sprzedaży „Castle of Heart" mają być widoczne w wynikach drugiego kwartału. Spółka wprowadziła grę do sprzedaży na rynki w Europie, Australii i Ameryce (Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk). Natomiast na terenie Azji studio współpracuje z wydawcą z Japonii, firmą NatsumeAtari, która odpowiada za dystrybucję cyfrową „Castle of Heart".

Powiązane artykuły


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.