REKLAMA
REKLAMA

Technologie

e-Xim IT idzie na małą giełdę

Technologiczna firma w drugim półroczu chce zadebiutować na NewConnect. Jakie ma plany biznesowe?
Foto: Fotorzepa, Grzegorz Psujek

e-Xim IT oferuje m.in.  usługi wdrożeniowe. Podkreśla, że jej eksperci zapewniają całościową implementację rozwiązania, począwszy od analiz przedwdrożeniowych oraz konsultacji, poprzez instalację i szkolenia, kończąc na późniejszym, niejednokrotnie wieloletnim, wsparciu i rozwoju.

Firma specjalizuje się w systemach informatycznych wspierających proces cyfrowej transformacji przedsiębiorstw oraz wspomagających redukcję bądź eliminację ograniczeń w procesie wytwórczym aplikacji. Wykorzystuje oprogramowanie największych globalnych producentów. W 2017 r. według wstępnych wyników jej przychody sięgnęły 6,2 mln zł, a zysk netto przekroczył 450 tys. zł.

- Branża IT, a także oczekiwania i potrzeby firm w tym obszarze dynamicznie się zmieniają. Cyfrowa transformacja rodzi określone wymagania, dlatego też i my stawiamy na intensywny rozwój, zarówno pod kątem kompetencji zespołu, jak i poszczególnych obszarów działalności. Chcemy podjąć działania, które wzmocnią naszą pozycję na rynku i uczynią nas podmiotem jeszcze bardziej konkurencyjnym – mówi, cytowany w komunikacie, Marcin Chmiela, wiceprezes e-Xim IT.

Spółka podkreśla, że z jej usług korzystają zarówno światowe korporacje, jak i dynamicznie rozwijające się polskie przedsiębiorstwa, m.in. z branży finansowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej czy paliwowej.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA