Oszczędzanie

Przegląd ofert. Początek roku pod znakiem promocji kont

Foto: Bloomberg

Premia za konto | Nawet 300 zł za założenie Konta Jakie Chcę daje Santander Bank Polska. Gwarantowana premia to 250 zł na start oraz dodatkowy bonus 50 zł – jeśli konto zakłada się z polecenia. Wniosek o konto i kartę należy złożyć do 28 lutego, ale lepiej wcześniej – premie otrzyma pierwszych 9 tys. wniosków.

Karnawałowy rachunek | „Razem w karnawale" to promocja w BNP Paribas Polska. Tu za złożenie wniosku o założenie Konta Otwartego na Ciebie do 31 stycznia i podpisanie umowy do 14 lutego – z kartą i dostępem do bankowości internetowej – i wykonanie w lutym minimum jednego przelewu za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz trzech płatności kartą (na dowolne kwoty) otrzymuje się 100 zł. Za podobne operacje – plus wpływy na co najmniej 500 zł – otrzymuje się 150 zł. Oferta jest dla maksymalnie 3 tys. wniosków.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Nowa Prenumerata już w sprzedaży, poznaj pakiet korzyści!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.