REKLAMA
REKLAMA

Medycyna i zdrowie

Neuca: Firma rozpycha się na rynku

Przychody Neuki za III kwartał wyniosły ponad 2 mld zł i urosły o 7 proc., licząc rok do roku. Od początku roku sięgnęły 6,13 mld zł, co daje zwyżkę o 6 proc. W III kwartale spółka odnotowała 28 mln zł zysku netto.

Spółka prowadzona przez Piotra Sucharskiego jest obecnie warta ponad 1,7 mld zł.

Foto: materiały prasowe

Rok do roku daje to poprawę o ponad 2,5 mln zł. Między I a III kwartałem zysk netto wyniósł 93 mln zł – to o 31 proc. więcej niż przed rokiem.

W minionym kwartale grupa zwiększyła udziały w rynku aptek niezależnych do 32,1 proc. Do najbardziej zaawansowanych programów partnerskich oferowanych przez firmę, czyli Partner+ i IPRA, należy już prawie 2100 aptek. To 23 proc. wszystkich aptek niezależnych działających w kraju. Od początku roku przybyło niemal 900 nowych uczestników.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA