REKLAMA
REKLAMA

Medycyna i zdrowie

Medicalgorithmics: Oferta nowych akcji jeszcze w styczniu

Kilka dni temu nadzwyczajne walne zgromadzenie wyraziło zgodę na podwyższenie kapitału zakładowego firmy przez emisję 721,3 tys. akcji serii G w ramach subskrypcji prywatnej, z pozbawieniem prawa poboru.

Prezes Marek Dziubiński zadeklarował wzięcie udziału w emisji akcji serii G.

Foto: materiały prasowe

W kolejnym kroku zarząd wybrał na wyłącznego globalnego koordynatora i prowadzącego księgę popytu Santander Biuro Maklerskie. Doradcą finansowym spółki będzie CC Group.

Medicalgorithmics przewiduje, że oferta publiczna zostanie przeprowadzona do końca stycznia. Co istotne, prezes Marek Dziubiński zadeklarował wzięcie udziału w planowanym podwyższeniu kapitału. Na walory ma przeznaczyć do 1,5 mln zł, jak również zawrzeć umowę typu lock-up.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA