REKLAMA
REKLAMA

Ludzie rynku

Supertransfer na rynku zarządzających. Chłopek w iWealth Management

Zaskakujący transfer na rynku zarządzających. Grzegorz Chłopek, który przez wiele lat związany był z NN PTE, został dyrektorem zarządzającym w iWealth Management.
Foto: materiały prasowe

Jak poinformowała firma na czele której stoi Marek Rybiec, Chłopek będzie wspierał usługę nieodpłatnego doradztwa inwestycyjnego dla klientów spółki.

– Decyzja o rozpoczęciu współpracy Grzegorza Chłopka z iWealth to naturalny ruch związany z rozwojem menedżerskim Grzegorza, a także modelu funkcjonowania naszej spółki. Po wielu latach pracy w korporacji Grzegorz podjął decyzję o współpracy z podmiotem mniejszym, ale bardzo kreatywnym, któremu przyświeca cel etycznej i wysoko jakościowej pracy z klientami – wskazuje Marek Rybiec, prezes iWealth Managmenet. - Motorem pracy Grzegorza zawsze była długoterminowa współpraca z klientami oparta na transparentnej informacji oraz wysokim poziomie obsługi, tworząc w ten sposób środowisko zaufania i komfortu dla klienta. To są tak samo bliskie idee dla mnie i dla iWealth, stąd bardzo szybko znaleźliśmy porozumienie w zakresie współpracy  -dodaje.

W iWealth Chłopek jako dyrektor zarządzający będzie rozwijał współpracę spółki z klientami zamożnymi oraz instytucjami. - Jednocześnie wykorzystując swoje ogromne doświadczenie w zarządzaniu działem inwestycji oraz w oparciu o swoją wiedzę (m.in. licencja maklerska, CFA) istotnie wesprze spółkę w tworzeniu usługi nieodpłatnego doradztwa inwestycyjnego. Mając wieloletnie doświadczenie na rynku kapitałowym Grzegorz Chłopek doskonale zna realia naszego biznesu i związanych z nim wymogów. Zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów niezmiernie ważną kwestią jest bezpieczeństwo swoich inwestycji, jakość doradztwa oraz jakość obsługi – w tych wszystkich aspektach rozpoczęcie współpracy z Grzegorzem to dla nas i dla mnie osobiście początek nowego etapu w spółce. Poza tym Grzegorz jest bardzo interesującym człowiekiem, więc doskonale pasuje do naszego zespołu! – podkreśla szef iWealth Management.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA