Kryptowaluty

Imponujące wyniki

Największa giełda kryptowalut w USA już w przyszłym tygodniu zadebiutuje na Nasdaqu. Spółka pochwaliła się wstępnymi wynikami za I kwartał. Odnotowane zwyżki są imponujące.
Foto: Adobestock

Coinbase zadebiutuje na Nasdaqu 14 kwietnia w formule direct listingu. Oznacza to, że nie będzie emisji akcji. Dotychczasowe walory spółki będą sprzedawane bezpośrednio inwestorom, bez pośredników.

Coinbase jest beneficjentem ogromnego zainteresowania rynkiem kryptowalut. Przypomnijmy, że w tym tygodniu kapitalizacja wszystkich cyfrowych walut przekroczyła po raz pierwszy 2 bln USD. Najpopularniejsze tokeny, jak bitcoin czy ethereum, odnotowały w tym roku historyczne szczyty.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.