Fundusze inwestycyjne TFI

Nowy zarządzający od listopada

Zapowiada się mocny transfer na rynku TFI. Od początku listopada w zespole NN Investment Partners TFI znajdzie się Paweł Gołębiewski, który ostatnie dwa i pół roku spędził w TFI PZU.

Paweł Gołębiewski od listopada w NN IP TFI.

Foto: Archiwum

W ramach zespołowego modelu zarządzania funduszami Gołębiewski będzie odpowiadał m.in. za część korporacyjną portfeli obligacji oraz za włączenie elementów zaawansowanej analizy ilościowej do procesu inwestycyjnego – zapowiada zarząd NN Investment Partners TFI.

– Rekordowo niskie rynkowe stopy procentowe sprawiają, że zarządzanie funduszami dłużnymi stało się bardziej skomplikowane niż jeszcze parę lat temu. Osiągnięcie zysku dla klientów wymaga od zarządzających aktywności, realizacji nieszablonowych pomysłów inwestycyjnych oraz szerokich horyzontów daleko wykraczających poza polskie obligacje skarbowe – komentuje Robert Bohynik, wiceprezes i dyrektor inwestycyjny w NN Investment Partners TFI.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: kup kwartalną e-prenumeratę, dostaniesz kolejny kwartał gratis!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.