Budownictwo

Marvipol. Nowe projekty na gorących rynkach

Kontrolowany przez Mariusza Książka deweloper rusza z kolejnym projektem magazynowym we współpracy z Panattoni Europe.

Grzegorz Kawecki, wiceprezes Marvipolu.

Foto: materiały prasowe, Monika Olszewska

Partnerzy postawią nieruchomość w okolicach Łodzi, w tym celu muszą jeszcze uzyskać pozwolenia. Marvipol będzie koordynować prace i odpowiadać za wybór wykonawcy, a także zaangażuje się finansowo, udzielając pożyczki do 5 mln euro (23 mln zł) na zakup gruntu.

Na koniec czerwca Marvipol miał w portfelu dwa projekty magazynowe w budowie, trzy przedwstępnie sprzedane i dwa w przygotowaniu (Poznań i Katowice).

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.