REKLAMA
REKLAMA

Budownictwo

Rafako: Budowlana firma na wirażu

O ponad 4 proc., do 0,76 zł, drożały w piątek akcje specjalizującej się w budownictwie energetycznym i przemysłowym grupy Rafako po rekonstrukcji zarządu.
Foto: materiały prasowe

Po odwołaniu Pawła Jarczewskiego p.o. prezesa została wiceprezes Agnieszka Wasilewska-Semail, już wcześniej kierująca grupą. Do ścisłego kierownictwa wszedł Radosław Domagalski-Łabędzki, były szef KGHM, od kwietnia prezes spółki celowej Rafako zajmującej się kluczowym i kłopotliwym kontraktem – rozbudową Elektrowni Jaworzno.

Kłopoty z Jaworznem zostały wywołane awarią przy próbnym uruchomieniu kotła. Jak podkreśliło Rafako w komunikacie, Domagalski-Łabędzki doprowadził do szybkiego podpisania porozumienia z Tauronem w sprawie Jaworzna, a do 4 czerwca spodziewane jest aneksowanie kontraktu.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA