Spółka zakończyła właśnie negocjacje dotyczące zawarcia kolejnej umowy z jedną z największych firm z branży ubezpieczeniowej. – Posiadamy sprawdzony model biznesowy, czego potwierdzeniem są nasze ostatnie sukcesy – twierdzi prezes Michał Konieczny. Obecnie trwają zapisy na dwuletnie obligacje Kancelarii Statima, termin upływa 11 kwietnia. Spółka oferuje 8-proc. kupon. Wypłata odsetek następować będzie kwartalnie. Firma zamierza pozyskać z emisji obligacji 5 mln zł, środki zostaną przeznaczone na obsługę kosztów działania spółki, a w szczególności na planowaną akwizycję w kraju oraz rozbudowę systemu IT. Spółka przejmie firmę zajmującą się kontrolą biletów.