Reklama

Netia żegna się z giełdą

Po 21 latach od debiutu jeden z najstarszych operatorów telekomunikacyjnych w kraju powstałych po Okrągłym Stole – Netia – opuści warszawską Giełdę Papierów Wartościowych.
Netia żegna się z giełdą

Foto: materiały prasowe

W pierwszą środę września nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy firmy zdecydowało o wycofaniu jej akcji z obrotu na regulowanym rynku w Warszawie i upoważniło zarząd do podjęcia stosownych kroków formalnych do tego doprowadzających. W praktyce decyzję tę podjął przedstawiciel Cyfrowego Polsatu.

Grupa Zygmunta Solorza w kilku etapach skupiła niemal wszystkie walory Netii i na środowym NWZ, któremu przewodniczył główny prawnik miliardera – Jerzy Modrzejewski, dysponowała 99,999 proc. głosów.

Pozostało jeszcze 81% artykułu

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama