Jak oceniacie zainteresowanie zakończonym projektem „Kapitał dla rozwoju" ze strony spółek i samorządów? Czy akcja przyniesie pożądany skutek? Było warto ją organizować?
Zdecydowanie tak. Spotkania z cyklu „Kapitał dla Rozwoju" były bardzo inspirujące zarówno dla przedsiębiorców i samorządowców, jak i dla przedstawicieli rynku kapitałowego. Polskie firmy potrzebują dziś łatwego dostępu do kapitału, żeby mogły się rozwijać i stanowić o sile rodzimej gospodarki. „Kapitał dla rozwoju" to kluczowy projekt GPW w 2015 r. organizowany wspólnie z Partnerami. Jego głównym założeniem było zwiększenie aktywności spółek i samorządów na rynku akcji i rynku obligacji. Chcieliśmy zachęcić uczestników do aktywnego pozyskiwania środków na rozwój z rynku kapitałowego.