Pomni dużego sukcesu przeprowadzonej pięć lat temu sondy „Zarządzający o zarządzających" postanowiliśmy ją powtórzyć. W tym celu wysłaliśmy do TFI i OFE ankietę z prośbą o wskazanie najlepszych ekspertów, wyłącznie z konkurencyjnych firm.
Tegoroczna, druga edycja, różni się od pierwszej wyraźnym podziałem na „młode wilki" i „stare wygi", a także rozróżnieniem zarządzających od akcji i tych od obligacji. Pięć lat temu, gdy nie przyjęliśmy takiego podziału, eksperci od akcji skradli przedstawienie kolegom od długu i wskazań na zarządzających obligacjami zebraliśmy bardzo mało.