Credit Suisse First Boston zmniejszył prognozę tegorocznego wzrostu PKB dla Polski z 3,7% do 3%, wskazując na osłabienie perspektyw wzrostu w Unii Europejskiej i wysokie realne stopy procentowe w Polsce.
Aktualizacja: 06.02.2017 10:09 Publikacja: 22.01.2001 20:11
Credit Suisse First Boston zmniejszył prognozę tegorocznego wzrostu PKB dla Polski z 3,7% do 3%, wskazując na osłabienie perspektyw wzrostu w Unii Europejskiej i wysokie realne stopy procentowe w Polsce.
© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET.COM
Na amerykańskim rynku wcześniejsza dynamiczna korekta została praktycznie równie szybko zakończona, jak się zaczęła.
Drugą największą kryptowalutą na świecie jest ether, w skrócie ETH. Stanowi 9 proc. wartości wszystkich kryptowalut, w których nadal dominuje bitcoin z 62-proc. udziałem.
Poniedziałkowa sesja na GPW rozpoczęła się od mocnego uderzenia. W pierwszej godzinie WIG, mWIG40 i sWIG80 wyznaczyły nowe historyczne szczyty.
Majowa decyzja RPP nie zaskoczyła – nastąpiła obniżka stóp procentowych o 50 pkt baz., dokładnie tak, jak oczekiwano.
Po bardzo burzliwym, ale finalnie dobrym kwietniu początek pierwszego pełnego majowego tygodnia zastał GPW w nie najlepszych nastrojach.
Sektor energetyki atomowej może okazać się jednym z największych beneficjentów nowego rozdania w polityce klimatycznej.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas