Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Warszawski kompleks handlowy Wars Sawa Junior zmienił właściciela kosztem nieco ponad 300 mln euro.
Jak oszacowali analitycy firmy JLL, wartość inwestycji w nieruchomości komercyjne w naszym regionie Europy w 2018 r. wyniosła 13,2 mld euro, o 11 proc. więcej niż rok wcześniej. Był to również trzeci z rzędu rok wzrostu, a więc i nowy rekord. Eksperci oczekują, że w tym roku wartość inwestycji w Europie Środkowo-Wschodniej wyniesie 11 mld euro.
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Komisja Europejska przygotowała plan na rzecz przystępnych cenowo mieszkań. Celem jest zwiększenie podaży lokali...
To bardzo dobry okres, żeby negocjować cenę. Rzadko to mówię, bo w ostatnich latach możliwości negocjacji na ryn...
W 2025 roku RONSON postawił na umacnianie swojej pozycji rynkowej i rozwoju dużych projektów. W Warszawie Rada M...
Bilans pierwszego roku działalności koalicji, jeśli chodzi o rynek nieruchomości, charakteryzowaliśmy jako wiele...
Seria obniżek stóp procentowych zachęca do zakupu mieszkań. Na swoje może się przenieść część najemców. Ale fali...
Winit wynajmuje 36,3 tys. mkw. w MLP Business Park Schalke.