Staramy się wsłuchiwać w potrzeby inwestorów i na bieżąco na nie reagować. Prowadzimy konto na Twitterze skierowane głównie do inwestorów, innych uczestników rynku i dziennikarzy, publikujemy prognozy wyników, opowiadamy na bieżąco na pytania, które do nas spływają, organizujemy konferencje wideo na naszym kanale na YouTubie z możliwością zadawania pytań oraz czaty inwestorskie. Uwagę poświęcamy również inwestorom instytucjonalnym i analitykom. Cykl komunikacji, jak w każdej spółce giełdowej, wyznaczają przede wszystkimi terminy raportowania wyników okresowych, jednak reagujemy na bieżąco, wychodząc z komunikacją do inwestorów przy okazji ważnych wydarzeń dla naszego biznesu. Zależy nam na tym, żeby żadne merytoryczne pytanie, na które możemy odpowiedzieć, nie pozostało bez odpowiedzi.