Reklama

Allegro: IPO już na finiszu

Udział spółki w WIG20 może przekroczyć 6 proc.

Publikacja: 29.09.2020 05:00

Allegro: IPO już na finiszu

Foto: materiały prasowe

Poniedziałek był ostatnim dniem zapisów na akcje w transzy dla inwestorów indywidualnych (przedział cenowy wynosi 35–43 zł) oraz ostatnim dniem budowy księgi popytu. We wtorek poznamy cenę sprzedaży akcji i ich ostateczną liczbę. Z nieoficjalnych informacji wynika, że zainteresowanie jest bardzo duże: pod koniec zeszłego tygodnia księga popytu została pokryta dziesięciokrotnie przy najwyższym poziomie cen.

W piątek – zgodnie z aneksem do prospektu – pulę oferowanych akcji zwiększono do 246,9 mln akcji (z opcją dodatkowego przydziału) oraz 214,7 mln akcji (bez tej opcji). Aneks nie wprowadził zmian dotyczących wielkości transzy dla inwestorów indywidualnych (9,8 mln).

Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!

Skorzystaj z promocji i czytaj dalej.

Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.

Reklama
Handel i konsumpcja
Analitycy: Worldbox i corporate governance ciążą notowaniom CCC
Materiał Promocyjny
Inwestycje: Polska między optymizmem a wyzwaniami
Handel i konsumpcja
Kolejne ABB w Allegro. Jest powód do niepokoju?
Handel i konsumpcja
Ciężkie chwile CCC. Perspektywy pozostają negatywne
Handel i konsumpcja
Nerwowo na akcjach LPP. Odpisy mocno obniżą wynik
Materiał Promocyjny
Mokotów z wyższej półki. Butikowe projekty mieszkaniowe SGI
Handel i konsumpcja
Toya ma duże szanse na wypracowanie kolejnych rekordowych wyników
Handel i konsumpcja
Allegro będzie jeszcze tańsze?
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama