Reklama

Ropczyce chcą dalej zwiększać potencjał wypłaty dywidendy

Kompleksowa i długofalowa obsługa kontrahentów zamiast prostej sprzedaży produktów ma za trzy lata przynieść efekty w postaci zwiększenia wyników – i wypłat dla akcjonariuszy.
Kierowane przez Józefa Siwca Zakłady Magnezytowe Ropczyce w tym roku mogą wypłacić rekordową dywiden

Kierowane przez Józefa Siwca Zakłady Magnezytowe Ropczyce w tym roku mogą wypłacić rekordową dywidendę – po 1 zł na akcję.

Foto: Archiwum

Dywersyfikacja produktowa, branżowa, geograficzna i stawianie na kompleksowe usługi – to filary strategii Zakładów Magnezytowych Ropczyce. Do 2020 r. spółka ma się przekształcić z producenta materiałów ogniotrwałych w podmiot zdolny do realizacji obiektów przemysłowych „pod klucz".

Wzrost zysków i dywidend

Pozostało jeszcze 88% artykułu

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama