Technologie

Play Communications: Iliad z prawie 97 proc.

Nieco ponad 246,13 mln, czyli 96,7 proc., akcji Play Communications będzie miała francuska grupa Iliad po rozliczeniu wezwania, w którym oferowała 39 zł za walor komórkowej sieci.
Foto: Bloomberg

Pośredniczące w wezwaniu Biuro Maklerskie Santander podało wyniki oferty złożonej inwestorom przez Iliad w piątek w trakcie sesji.

Treść komunikatu mogła wywołać wrażenie, że spora część inwestorów zdecydowała się z oferty nie skorzystać. Jak podało biuro, w wezwaniu Iliad kupił prawie 143,81 mln (56,5 proc. wszystkich), a tymczasem procedura dotyczyła wszystkich walorów komórkowej sieci.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Nowa Prenumerata 2021 już w sprzedaży, poznaj pakiet korzyści!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.