Technologie

Woodpecker: Coraz bliżej debiutu

Spółka technologiczna oferująca oprogramowanie wspierające komunikację jest coraz bliżej debiutu na NewConnect.

Mateusz Tarczyński, prezes Woodpeckera.

Foto: materiały prasowe

Pod koniec sierpnia zarząd GPW podjął uchwałę w sprawie wprowadzenia akcji Woodpeckera do obrotu. Jak pokazują wyniki finansowe, wcześniejsze prognozy mówiące o osiągnięciu 2,5 mln zł zysku netto są możliwe do osiągnięcia.

– Jesteśmy z naszych tegorocznych wyników zadowoleni. W I półroczu wypracowaliśmy ponad 6,5 mln zł przychodów, czyli o prawie 34 proc. więcej niż w I półroczu zeszłego roku. Zysk netto sięgnął ponad 1 mln zł i był ponadtrzykrotnie wyższy niż w porównywalnym okresie roku poprzedniego. Uważam więc, że nasze wcześniejsze prognozy – a planujemy osiągnąć 2,5 mln zł zysku netto, czyli prawie trzy razy więcej niż w ubiegłym roku – są jak najbardziej realne – stwierdził Mateusz Tarczyński, prezes Woodpeckera.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: e-prenumerata Parkietu 2 kwartały w cenie 1
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera: Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.