Technologie

Simteract: NewConnect kusi

Krakowski deweloper zamierza zadebiutować na NewConnect na przełomie 2020 i 2021 r. W III kwartale chce przeprowadzić pre-IPO, z którego pozyska 3,5 mln zł. Obecnie jest w trakcie przekształcania w spółkę akcyjną.
Foto: Fotorzepa, Grzegorz Psujek

– Dzięki doświadczeniu zespołu, jego know how i technologii wypracowanej na przestrzeni lat posiadamy zaplecze, które pozwala nam produkować gry symulacyjne na poziomie do tej pory nieosiągalnym przez mniej doświadczone studia. Naszą ambicją jest być jednoznacznie kojarzonym na rynku gier z segmentem premium indie simulation – zapowiada Marcin Jaśkiewicz, prezes Simteracta.

Z symulatorów spółki korzystają m.in. szkolący się maszyniści w Teksasie, a jej system Traffic AI jest używany do szkolenia autonomicznych samochodów.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Nowa Prenumerata już w sprzedaży, poznaj pakiet korzyści!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.