REKLAMA
Czytaj e-wydanie
REKLAMA

Przemysł

Nowości napędzają wzrost Decory

Akcje spółki są najdroższe od 2011 r. Inwestorów może zachęcać fakt, że Decora od ponad trzech lat poprawia wyniki finansowe.
Foto: materiały prasowe

Dzięki wprowadzaniu na rynek innowacyjnych produktów Decora już od kilku lat poprawia wyniki finansowe. Ponadto na większości rynków, na których działa ten producent podłóg, sytuacja jest bardzo dobra, co przekłada się na wzrost popytu. Od stycznia notowania Decory wzrosły o 22 proc., do 18,5 zł.

Konsekwentny wzrost

W I półroczu spółka wypracowała 151,48 mln zł przychodów, co oznacza wzrost rok do roku o 13,6 proc. Zysk netto wyniósł 14,3 mln zł w porównaniu z 12,09 mln zł rok wcześniej.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA