Przemysł

Apator mierzy się z niestabilnym rynkiem

Producent urządzeń pomiarowych kładzie nacisk na zabezpieczenie ciągłości dostaw komponentów i ograniczenie kosztów produkcji.
Foto: materiały prasowe

Na publikację zaktualizowanej strategii rozwoju Grupy Apator inwestorzy będą musieli poczekać do IV kwartału, choć początkowo miała się pojawić już po I kwartale.

Wyzwań nie brakuje

– Prace nad aktualizacją strategii grupy są na ukończeniu. Ich zamknięcie planowane jest jeszcze w tym miesiącu, a ogłoszenie powinno nastąpić w IV kwartale – wyjaśnia Mirosław Klepacki, prezes Apatora. Przesunięcie publikacji spółka tłumaczy dynamicznie zmieniającą się sytuacją rynkową i koniecznością przeprowadzenia dodatkowych analiz. W związku ze zmieniającym się otoczeniem makroekonomicznym i pojawieniem się nowych trendów na rynku, jak sektora OZE, w ocenie zarządu Apatora pojawiły się nowe możliwości biznesowe.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.